Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 07.01.2021. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Direktor/ica tehničke službe i održavanja  HZZ OGLAS

- dana do isteka
ROMANA društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo i usluge
Mjesto rada:
Makarska
Rok prijave:
07.01.2021.

Mjesto rada:
MAKARSKA, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Kontakt:
e-mailom: karijera@romana.hr
Ostale informacije:
Opis posla: osiguranje kompletne tehničke podrške potrebne za nesmetano funkcioniranje hotelskog kompleksa
organiziranje, usmjeravanje, koordinacija i nadziranje rada djelatnika unutar odjela tehničke službe
identificiranje ključne tehničke potrebe i evaluiranje tehničkih rješenja i strategije, te nadgledanje provođenja odabranih rješenja
sudjelovanje u definiranju posebnih investicijskih planova i investicijskog održavanja, pregovorima i
sklapanju ugovora s kooperantima te nadziranje realizacije istih
planiranje budžeta i nadgledanje trošenja resursa
odgovornost za osiguranje materijalnih, tehničkih i drugih sredstava za rad, kao i za racionalno trošenje
odgovornost za zadovoljavanje zakonskih propisa
predlaganje i uvođenje mjera za unapređenje organizacije rada tehničkog odjela
izvještavanje Generalnom direktoru
suradnja sa poslovnim partnerima po pitanjima i problemima tehničke realizacije ugovorenih radova, servisiranja opreme i dr.
sudjelovanje u izboru dobavljača
donošenje i odobravanje operativnih planova
analiza ostvarenih poslovnih rezultata
svakodnevno kontaktiranje s poslovnim partnerima
praćenje i analiza tržišnih trendova i konkurencije
analiza cijena i kalkulacija
aktivna suradnja sa odjelom nabave i marketinga
nadzor provođenja zašite na radu sukladno zakonskim odredbama Od Vas očekujemo:
VŠS/VSS elektrotehničkog/strojarskog usmjerenja
minimalno 3 godina radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
izvrsno poznavanje Microsoft office paketa
napredno poznavanje rada u Windows okruženju,
izvrsne organizacijske te analitičke sposobnosti i ustrajnost u pronalaženju rješenja
kreativnost i motivacija za osobni rast i razvoj
sklonost timskom radu
izvrsne komunikacijske i interpersonalne vještine
samoinicijativnost i usmjerenost na rješenja
pouzdanost i odgovornost Nudimo Vam sljedeće:
zasnivanje radnog odnosa na neodređeno nakog zadovoljenog probnog rada na određeno u trajanju od tri mjeseca
iznadprosječna primanja
mogućnost osiguranja smještaja ili participacije u troškovima stanovanja
topli obrok
mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja u karijeri

Mjesto rada – MAKARSKA, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA Romana d.o.o. Ulica : Ivana Gorana Kovačića 16, 21 300 Makarska Broj traženih radnika : 1 Razina obrazovanja : VŠS / VSS Mail : karijera@romana.hr
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
110411259
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje