Direktor hotela (m/ž)

Mjesto rada:
Marija Bistrica
Rok prijave:
30.11.2018.
Bluesun Hotels & Resorts je jedan od najvećih hrvatskih hotelskih lanaca, u čijem se sastavu nalazi 16 hotela smještenih na 6 prekrasnih destinacija – Marija Bistrica, Bol, Supetar, Brela, Tučepi i Starigrad-Paklenica.

Bluesun hotel Kaj je smješten u samom srcu Marije Bistrice i nudi jedinstveni doživljaj tog zagorskog mjesta. Uz smještaj, kongresnu ponudu i wellness & spa, Bluesun hotel Kaj nudi vrhunski gastro program baziran na inovativnoj interpretaciji tradicionalne kuhinje.

Za Bluesun destinaciju Marija Bistrica tražimo visokomotiviranu i odgovornu osobu za radno mjesto:

MJESTO RADA: Marija Bistrica

ODGOVORNOSTI:

Tražimo osobu s izuzetnim komunikacijskim vještinama i razvijenom sposobnošću upravljanja. Osobu sposobnu za preuzimanje inicijative i kvalitetno i pravodobno odlučivanje. Osobu koje će jasnom organizacijskom učinkovitosti i timskim radom ostvarivati postavljene ciljeve kompanije te kontinuirano i koordinirano provoditi odluke Direktora društva te pratiti standarde.

OPIS POSLA I AKTIVNOSTI:
  • Odgovoran za cijeli odjel hrane i pića i smještaja
  • Koordinira, razvija i motivira djelatnike u odjelu hrane i pića i smještajnih kapaciteta
  • Provodi standardne procedure i procese rada u odjelu hrane i pića i smještajnih kapaciteta
  • Racionalno, kvalitativno i kvantitativno upravlja svim troškovima
UVJETI:
  • Poželjno stručno usmjerenje VŠS/VSS
  • Minimalno radno iskustvo 2 godine u hotelijerstvu/ugostiteljstvu na istim ili sličnim poslovima
  • Aktivno znanje engleskog i njemačkog jezika u govoru i pismu
  • Napredno znanje korištenja MS Office paketa
NUDIMO:
  • Stalno zaposlenje
  • Stabilno i stručno poslovno okruženje
  • Mogućnost napredovanja u struci i unutar kompanije
  • Sufinanciranje prijevoza
Iskoristite priliku za razvoj i prijavite se za posao u Bluesunu – mjestu dobre energije!

Pozivamo visoko motivirane i predane kandidate u obavljanju navedenih zadataka, koji su usmjereni ka ostvarenju poslovnih ciljeva da pošalju svoju zamolbu sa životopisom putem linka za prijavu.