Direktor financija i računovodstva (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis poslova:
- Organizacija rada Tvrtke za računovodstvo, vođenje i koordinacija financijskih i računovodstvenih poslova kao i poslova kontrolinga za potrebe svih vlasnički povezanih tvrtki
- Odgovornost za selekciju, trening, rad i rezultate djelatnika / poslove:
- Dnevno praćenje i kontrola tekućih knjigovodstveno-računovodstvenih poslova
- Uspostavljanje sustava kontrolinga s izvještavanjem te dnevna kontrola internih procesa
- Praćenje zakonskih propisa i njihova primjena u radu
- Izrada internih izvješća o poslovanju za Upravu
- Praćenje novčanog toka i izvještavanja Uprave
- Priprema naloga za plaćanje
- Praćenje dospjeća i naplate potraživanja
- Uskladba stanja sa kupcima, dobavljačima i poreznom upravom
- Izrada financijskih , statističkih i drugih izvješća za potrebe FINE i porezne uprave , te odgovornost za njihovu točnost i usklađenost sa zakonskim propisima
- Suradnja sa bankama i drugim financijskim institucijama
- Savjetovanje Uprave o unapređenju poslovanja iz domene financija i računovodstva.
- Direktor vlasnički povezane tvrtke koja nudi usluge računovodstva i financija za više vlasnički povezanih tvrtki a nudi usluge i potencijalnim klijentima na tržištu.
- Odgovornost za rezultate rada te tvrtke: odgovorna osoba u tvrtki, pravno zastupa tvrtku, upravlja resursima, financijama, ugovaranje novih poslova.
- Nagrađivanje sukladno rezultatima.

Rad na neodređeno radno vrijeme uz probni rad 6 mjeseci.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS, ekonomski smjer, financije i računovodstvo
- Minimalno 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- Iskustvo u rukovođenju i upravljanju timom
- Poznavanje zakonske regulative iz područja poreza, računovodstva i financija kao i HSI
- Izražene analitičke, organizacijske i komunikacijske vještine
- Znanje engleskog jezika

Ostale vještine:
- Napredno poznavanje MS OFFICE paketa posebno EXCEL programa, poznavanje rada u ERP sustavima kao i napredno poznavanje računovodstvenih programa (nekog od tih programa)
- Položen vozački ispit B kategorije

Molimo prijavite se Brzom prijavom ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina