Direktor/direkorica operacija u proizvodnji alu stolarije  HZZ OGLAS

VISUM FASADNI SISTEMI društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju
Mjesto rada:
Velika
Rok prijave:
08.07.2022.

Mjesto rada:
VELIKA, POŽEŠKO-SLAVONSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: - koordinacija i organizacija djelatnika u proizvodnom pogonu - organizacija i rukovođenje procesa rada - raspoređivanje zaduženja i koordiniranje izvršenja radnih zadataka unutar proizvodnog pogona - vođenje evidencija zaposlenih u proizvodnom pogonu, izrada rasporeda i briga o istima - odgovornost za izvršenje zadataka u procesima: zaprimanja, skladištenja, otpremanja i dostave robe s ciljem optimiziranja protoka robe kroz skladište - odgovornost za pravilno skladištenje i čuvanje robe kako ne bi došlo do oštećenja ili uništenja - odgovornost za optimalno i efikasno korištenje svih resursa kojima direktno upravlja, kontrola troškova - pripremanje i izvršenje mjesečnih i godišnjih inventura - kontrola ulaza i izlaza robe uz popratnu dokumentaciju - uska poslovna suradnja i koordinacija odjela nabave, proizvodnje i logistike - drugi poslovi u okviru djelokruga rada prema nalogu neposredno nadređenog - ostali administrativni i operativni poslovi Uvjeti: - aktivno znanje engleskog jezika - otvorena komunikacija, odgovornost, posvećenost i izvrsnost u poslu - sklonost timskom radu - fleksibilnost - razvijene organizacijske vještine - visok stupanj motivacije i angažiranosti Što nudimo: - rad u pozitivnom i dinamičnom okruženju - mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja - rad na inozemnim projektima - priliku za učenjem i radom u naprednim software-ima - konkurentna primanja na razini EU sukladna učinku i napretku - rad na neodređeno, uz uvjet probnog rada u trajanju od 6 mjeseci - naknada troška prijevoza - naknada za topli obrok
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
124448381
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.