Diplomirani pravnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.10.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
VSS pravne struke - diplomirani pravnik/ca ili magistar/tra struke s ili bez položenim pravosudnim ispitom sa iskustvom u poslovima sličnim odvjetničkim.

Opis posla:
- proučavanje propisa, sudske prakse i pravne literature
- sastavljanje pravnih savjeta i mišljenja
- izrada podnesaka, ugovora i ostale pravne dokumentacije
- korespondencija i druga komunikacija s klijetima i drugim sudionicima, pravnicima, odvjetnicima u predmetima i sudovima
- ostali pravnički poslovi uobičajeni pri pružanju pravnih usluga u odvjetničkom uredu
- priprema materijala za zastupanje firme pred sudovima, upravnim te drugim državnim tijelima i institucijama
- priprema drugih sudionika za sudjelovanje u sporovima u rješavanju imovinsko-pravnih odnosa

Mjesto rada:
- moguće rad od kuće ili iz ureda u Zagrebu
Vrsta posla:
stalni radni odnos, honorarni posao / freelance

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS pravne struke - diplomirani pravnik/ca ili magistar/tra struke s ili bez položenim pravosudnim ispitom
- između 10 i 15 godina radnog iskustva
- samostalnost u radu, inicijativa, usmjerenost ka rješenju i interdisciplinarni pristup radu
- poznavanje rada na računalu: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet alati i usluge
- na oglas se mogu javiti umirovljenici
- honorarno/prijava u radni odnos na 2, 4 ili 8 sati

Moolimo slati životopise putem linka za 'Brzu prijavu' s brojem telefona radi kontakta.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
deset i više godina