Diplomirani inženjer građevinarstva - Konstruktor (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.05.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
HELION konstantno raste. Naših tridesetak arhitekata i inženjera radi izuzetno atraktivne projekte i treba pomoć. Tražimo još 1 diplomiranog inženjera građevinarstva - konstruktera. Sjedište tvrtke je u Osijeku, naši zaposlenici rade u 3 grada, Zagreb, Slatina i Osijek. Vaše buduće radno mjesto je u Zagrebu.

Po ovom natječaju otvoreno je sljedeće radno mjesto:

1 kandidat

(Poslovnica Zagreb)

Vaš zadatak:
• projektiranje (idejni, glavni i izvedbeni projekti) konstrukcija građevina visokogradnje, posebice trgovački centri, javne građevine (škole, vrtići, domovi ...), sukladno „knjigama standarda“ Naručitelja i aktualnih zakona i propisa
• stručni i projektantski nadzor
• suradnja s projektantima drugih struka u tvrtki
• sudjelovanje u projektnim koordinacijama
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• atraktivan financijski paket - stimulativna primanja, ovisno o vlastitom učinku, iskustvu i angažmanu
• kreativna sloboda, autonomija u odlučivanju
• rad u mladom okruženju, mogućnost putovanja i fleksibilno radno vrijeme, godišnji odmori po želji i dogovoru s kolegama
• uvjet konstantnog napredovanja: plaćeni stručni seminari, dodatne izobrazbe, usavršavanja, specijalizacije, pokrivanja članstva u komorama i udrugama
• ostale pogodnosti po dogovoru
• vrsta zaposlenja: neodređeno (uz probni rad)
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• minimalno 4 godina iskustva na gore navedenim poslovima
VSS / Magistar struke
• odlično poznavanje hr regulative i potrebnih normi iz područja struke, aktualnih pravilnika te ostalih potrebnih zakona za navedenu djelatnost
• izvrsno poznavanje rada na računalu u softverima iz struke
• profesionalna komunikacija, pedantnost u radu i preuzimanje inicijative
• usmjerenost na postizanje ciljeva
jezici: njemački (prednost ali nije uvjet), engleski
• primjena softvera iz užeg područja struke, poželjno SCIA

Vaša prijava treba biti u .pdf ili .doc formatu. Molimo dostavite CV u Europass formi sa zamolbom, putem emaila [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski, njemački
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
četiri godine