Diplomirani/a inženjer/ka arhitekture  HZZ OGLAS

Poslodavac:
Denk Arhitekti d.o.o.
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
25.06.2022.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: rad na poslovima izrade projektne dokumentacije u visokogradnji. Aktivni poslovi uključuju rad na projektima javne i poslovne namjene - većeg mjerila te rad na stambenim projektima manjeg mjerila i višeg standarda. Rad na izradi svih faza projektne dokumentacije kao voditelj/ica projekta ili stručni/a suradnik/ca.
Tražene vještine i kvalifikacije: - spremnost na kontinuirano usavršavanje te sposobnost organizacije i kritičkog razmišljanja
Ostali uvjeti: - završen stručni studij arhitekture, poželjno 2 - 4 g. relevantnog radnog iskustva, nije uvjet - poznavanje AutoCAD, MS Office te Adobe CS okruženja - poželjno poznavanje Archicad okruženja - znanje engleskog jezika - poželjna intencija zapošljavanja na duži period
Prijava treba sadržavati kratko predstavljanje kandidata, CV u Europass formatu i portfolio ili popis realiziranih projekata u PDF formatu. Prijave slati na mail adresu [email protected]
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
123689212
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje