Diplomirani/a inženjer/ka arhitekture- bim manager/ica razvojnog djela proizvoda  HZZ OGLAS

Poslodavac:
CODE ARCHITECT društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
12.07.2022.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
1 godinu i 6 mjeseci
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
mogućnost zaposlenja osobe sa invaliditetom
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: - sudjelovanje u projektiranju i izradi idejnih, glavnih i izvedbenih projekata, izrada troškovnika, poznavanje sustava eDozvola te procesa ishođenja građevinske i lokacijske dozvole - upravljanje implementacijom BIM softvera - pronalazak novih BIM rješenja, softvera i tehnologije - konstantno učenje i informiranje o najboljim načinima primjene Archica i ostale BIM tehnologije - informiranje o međusobnoj povezanosti Archicad i drugih softvera - komunikacija i suradnja s BIM projektnim timom i IT odjelom u pogledu instalacija, licenciranja i ispravnog rada BIM softverskih alata - koordinacija sa IT odjelom u cilju poboljšanja hardverskih rješenja Uloge na projektima: - sklapanje kompozitnih dijelova projektnog modela za koordinacijske sastanke - olakšava uporabu kompozitnog projektnog modela na sastancima vezanim za koordinaciju projektne dokumentacije i analizira preklapanja projektne dokumentacije („clash detection“ analize – kontrola sudaranja elemenata) te dostavlja izvješća o pronađenim sudarima između projekata - osigurava da se BIM prikladno koristi za testiranje projektnih zahtjeva i ciljeva - određuje projektnu BIM geo-referentnu točku(e), te osigurava da su modeli svih tehničkih disciplina pravilno referencirani - osigurava da je isporuka BIM projekta u skladu s ugovornim obvezama te prema BIM standardu - podrška na koordinaciji projektnog standarda sa klijentima - pomoć pri samom projektu – modeliranje i prikazivanje detalja - pomoć projektnom timu pri formiranju BIM projekta . konzalting i koordinacija izrade Revit familija sukladno potrebama na projektu - rješavanje poteškoća u BIM projektiranju - osigurava prikladnu dostavu 2D informacija izvučenih iz BIM-a u skladu s CAD standardima i zahtjevima plotanja - komunikacija sa podizvođačima kako bi zaprimili, koordinirali i koristili najnoviju verziju elektroničkih modela - prati usklađenost rada s BIM standardom i pratećim BIM „Level od Detail“ zahtjevima - povezivanje gotovog modela sa modelima u izvedbi, izvedbenim nacrtima i tablicama količina Povezivanje BIM: - sklapanje kompozitnih dijelova projektnog modela za koordinacijske sastanke - olakšava uporabu kompozitnog projektnog modela na sastancima vezanim za koordinaciju projektne dokumentacije i analizira preklapanja projektne dokumentacije („clash detection“ analize – kontrola sudaranja elemenata) te dostavlja izvješća o pronađenim sudarima između projekata Povezivanje BIM-a: - budućim planiranjem i razvoj potencijalnih primjena BIM-a - održivim projektiranjem - planiranjem - 3D Renderiranjem - FM-om - procjenom troškova - praćenje životnog vijeka proizvoda - integriranim vođenjem projekata - digitalnim izrađivanjem prototipova i digitalnom proizvodnjom - idejom modularnog rada.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
124200003
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.