Diplomirana medicinska sestra / Medicinska sestra (m/ž)

Mjesto rada:
Bavarska, cijela Njemačka
Rok prijave:
26.11.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Medicinske sestre ili diplomirane medicinske sestre - Njemačka

stalni radni odnos na neodredeno vrijeme

Dugoročno zaposlenje direktno na : - renomiranih klinika
- ustanova za intenzivnu njegu/Intensivpflege
- ustanova za strarije osoba

Pružamo za medicinske sestre ili prvostupnice sestrinstva (m/ž) dugoročno zaposlenje direktno na jednoj od renomiranih klinika ili ustanova za intenzivnu njegu /Intensivpflege- Wohngemeinschaften/ ili ustanova za starije osobe u svima regijama Njemačke.

Nudimo absolutno individualan pristup

- atraktivnu plaću
- dodatak za noćni rad, rad blagdanom i nedjeljom
- 29 dana plaćenog godišnjeg odmora
- dugotrajan, trajan i neodreden radni odnos na temelju njemačkog ugovora direktno s medicinskom ustanovom, direktno s poslodavcem
- napredovanje u struci
- Incoming usluge:
- kvalitetan smještaj
- sredivanje nostrifikacije i radne dozvole
- zdravstveno i mirovinsko osiguranje
- dječji doplatak / profesionalni savjet zbog škole
- kompletan prijenos na Vašeg novog poslodavca / ured za strance i Vaša viza
– profesionalni savjet u svim fazama
Naša usluga je besplatna.

Ako ste zainteresirani za dugoročni rad u Njemačkoj i ispunjavate potrebne uvjete, pošaljite nam Vaš životopis i presliku diplome na email tvrtke UBT Medikus,
gsp.Thinnes.

Email: [email protected]
Hotline 0049 173 984 90 93
www.ubt-dresden.de

Profesionalnost. Ozbiljnost. Diskrecija. Brzina.
Posebne pogodnosti:
Novost: Nudimo intenzivne tečajeve njemačkog jezika "Medical special". Individualno ili u timu od dva učenika. Brzo, efektivno prema Vašim potrebama.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
- stupanj obrazovanja u struci diplomirana medicinska sestra /sveučilišno
obrazovanje/ - /radno iskustvo u struci nije potrebno/ ili
srednju medicinsku školu + najmenje 3 godine radnog iskustva u struci za
posljednje 5 godina bez vremena pauze
- poznavanje njemačkog jezika na nivou najmanje A2 - B1
- prilagodljivost i fleksibilnost
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro