Digital Marketing Specialist (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.02.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražiš posao u digitalnom marketingu?
Pritom već imaš 1-2 godine iskustva, poželjno u B2B segmentu?
Nudimo ti odličnu priliku za razvoj karijere i specijalizaciju!

NTH Grupa za svoju tvrtku članicu ClickAttack traži nekoga tko će:

• sudjelovati u razvoju i provođenju B2B marketing strategije (ponajviše kroz SEO, društvene mreže i newslettere)
• sudjelovati u optimizaciji korisničkog iskustva na webu
• analizirati postojeće marketinške aktivnosti i predlagati nove
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Osim što već imaš iskustva u ovim područjima, očekujemo da dobro vladaš:
• osnovama Google Analyticsa (jer se slažeš da je analitika ključna za poboljšanje weba)
• radom u WordPressu (jer je to platforma s kojom najviše radimo)
• engleskim jezikom (jer poslujemo međunarodno)

Dodatni plusevi su ako imaš iskustva u:
• SEO aktivnostima i alatima (npr. SEMrush, Moz i slični)
• alatima za analizu ponašanja korisnika na webu (npr. HotJar)
• izradi grafika, videa i brošura

Također, odlična prednost ti je ako dobro govoriš njemački jezik.

Tko smo?

Zovemo se ClickAttack i isporučujemo niz različitih digitalnih usluga, platforma i servisa, poput mobilnih i desktop bannera, multichannel rješenja za interakcije s korisnicima (chatbotovi, Push notifikacije, email newsletter, SMS…), različitih aplikacija, custom CMS sustava i još mnogo toga.

Najveća smo mobilna oglašivačka mreža u Jugoistočnoj Europi, a uredi nam se nalaze u nekoliko zemalja u regiji.

Što ti nudimo?
Imat ćeš:

• fleksibilno radno vrijeme
• mogućnost rada od kuće
• mogućnost dodatnih edukacija i putovanja
• stimulativna primanja

Pored toga, skupit ćeš hrpu iskustva u radu na zanimljivim projektima – što internima, što za klijente (domaće i međunarodne).

Nudimo ti sjajnu priliku da se razviješ i specijaliziraš u područjima digitalnog marketinga koja te najviše zanimaju, izbrusiš svoje vještine, skupiš brojne kontakte i upoznaš sjajne nove ljude.

Zvuči ti zanimljivo?
Javi nam se putem donje 'Brze prijve'.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina