Dentalni tehničar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
17.08.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Stomatološka poliklinika Arena je vrhunska specijalizirana zdravstvena ustanova iz parodontologije, implantologije, protetike, ortodoncije i oralne kirurgije.
U našem labosu radi se u opuštenoj i prijateljskoj atmosferi. Poštujemo privatni život naših zaposlenika, kao i njihove ambicije i želju za dokazivanjem. Ovdje svoj put gradiš sam uz našu stručnu, profesionalnu i kolegijalnu podršku. Radi se u najmodernijem okruženju s dostupnim najnovijim tehnologijama i materijalima.

Uvjeti za posloprimca:
• rad u izrazito stručnom i ambicioznom timu
• rad s najnovijim tehnologijama u jednom od najmodernijih dentalnih laboratoriju u sklopu centra dentalne medicine na ovim područjima
• rad s visoko kvalitetnim materijalima i proizvodima
• mogućnost dodatnog usavršavanja putem stručnih edukacija i tečajeva
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Idealni kandidat/kandidatkinja za ovu poziciju posjeduje:
• minimalno srednju stručnu spremu (usmjerenja dentalnog tehničara)
• sklonost timskom radu i želju za učenjem i osobnim razvojem
• iskustvo u radu u mobilnoj protetici (nije uvjet)
• položeni stručni ispit (nije uvjet)

Ukoliko ispunjavate navedene uvjete i imate želju postati članom našeg tima, pošaljite nam svoj CV putem donje Brze prijave ili putem e-maila [email protected] do 17.08.2018.
Sve prijave kandidata biti će razmotrene u najvećoj povjerljivosti, a povratno ćemo se javiti samo kandidatima koji uđu u najuži izbor.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola