Dentalni asistent (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.01.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Privatna dentalna ordinacija traži medicinsku sestru / dentalnog asistenta.

Uvjeti su: visoka profesionalnost i odgovornost u radu. Tražimo izražene vrijednosti kao što su: poštenje, odanost, povjerenje, srdačnost, pristojnost. Potrebno je imati razvijene komunikacijske vještine, sklonost timskom radu i primjeren pristup pacijentu. Također je potrebno imati želju za za kontinuiranim stručnim usavršavanjem i napredovanjem, a iskustvo rada u dentalnom sektoru nije uvjet. Potrebna je srednja stručna sprema , viša stručna sprema, stručni prvostupnik, sveučilišni prvostupnik. Od vještina je potrebno poznavanje Worda, Excela, Internet.
Ordinacija nudi rad u modernoj i vrhunski opremljenoj ordinaciji, mlad i ambiciozan tim suradnika uz ugodnu i profesionalnu radnu atmosferu, priliku za primjenu novih tehnologija, priliku za stručno usavršavanje te mogućnost napredovanja. Vrsta zaposlenja je na određeno vrijeme, stalni radni odnos. Rok prijave je: 20.10.2017. CV sa slikom molimo poslati na [email protected].
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro