Dentalni asistent / Dentalna sestra

Mjesto rada:
Rijeka, Hrvatska
Rok prijave:
07.09.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o. traži:

DENTALNI ASISTENT/ DENTALNA SESTRA m/f

Mjesto rada: Hrvatska
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Sve županije

Zainteresirani smo za kandidate s višegodišnjim iskustvom, no mogu nam se javiti i kandidati s manje iskustva ( 1-2 godine) koji se žele razvijati u struci.
Klijent je moderna dentalna klinika u Rijeci, te u slučaju angažmana od kandidata se očekuje preseljenje u Rijeku ili budući da se radi o stalnom radnom odnosu. Klijent ne financira smještaj.
Sukladno znanju i iskustvu dogovaraju se uvjeti rada kao i kompletan angažman/ugovor i visina plaće.
Uvjeti rada su atraktivni, radi se u modernom okruženju i u dobrom timu.
Početak rada je po dogovoru, poželjno što prije.

Klijent očekuje od kandidata za svaku poziciju prigodno obrazovanje (završen studij za dr.dentalne medicine, završenu višu ili srednju školu za sestre/zubotehničare te iskustvo rada u struci, želju za učenjem ,razvijanjem unutar struke, znanje engleskog jezika; talijanski jezik je prednost.
Od kandidata se očekuje profesionalnost, ljubaznost, rad u timu i suradnja s kolegama, marljivost, znanje rada s ljudima/ pacijentima.

Molimo poslati najnoviji CV s nazivom pozicije za koju se prijavljujete, Vaše ime i prezime npr. ( IVANA IVANIĆ, DENTALNA SESTRA) na e-mail adresu [email protected]

Kontakt : [email protected], mobitel.: 0913656590

OBVEZAN STANDARD ŽIVOTOPISA
• životopis na hrvatskom ili engleskom jeziku do maksimalno 4 stranice (molba nije potrebna)
• obvezan datum i mjesto rođenja
• obvezna prigodna fotografija novijeg datuma u zaglavlju životopisa
• obvezan važeći kontakt e-mail adresa i mobilni telefon
• navesti radno iskustvo po periodima s punim nazivom poslodavca te mjestom rada

Kandidate molimo da prate email korespondenciju.