Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 14.03.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Delphi programer (m/ž)

- dana
Poslodavac:
Foing-Nova d.o.o. Foing-Nova d.o.o.
Kategorija:
Informatika i telekomunikacije
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
14.03.2019.

Opis radnog mjesta: Tvrtka Foing-nova se bavi izradom poslovnih informacijskih sustava s naglaskom na ERP sustave.

Tražimo: Delphi programera (m/ž)

Opis posla:
- Održavanje i razvoj postojećeg ERP sustava (IPIS).
Posebne pogodnosti:- mogućnost korištenja službenog automobila
- osigurana dodatna edukacija u struci - plaćeno permanentno usavršavanje u struci preko tečajeva i dobivanja certifikata
Županija:Varaždinska županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti:
- min. 2 godine radnog iskustva
- potrebno je odlično poznavanje Delphi 7 programskog jezika i MS SQL server baze podataka
- po mogućnosti poznavanje PHP, Java, HTML, XML, javaScript
Strani jezik:engleski
Poznavanje rada na računalu:napredno
Potrebno radno iskustvo:dvije godine
Plaća:od 8 000 kn do 10 000 kn
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare