Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 06.12.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Defektolog / rehabilitator (m/ž)

- dana
Poslodavac:
Centar za rehabilitaciju Sveti Filip i Jakov
Kategorija:
Znanost i obrazovanje
Mjesto rada:
Sveti Filip I Jakov
Rok prijave:
06.12.2018.
Mjesto rada:SVETI FILIP I JAKOV, ZADARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:1 godinu
Vrsta zaposlenja:Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:20 sati tjedno
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:Centar za rehabilitaciju Sveti Filip i Jakov
Kontakt:pismena zamolba: PUT PRIMORJA 56, 23207 SV. FILIP I JAKOV
Ostale informacije:

Opis posla: obavljanej stručnih poslova, neposredno provodi rehabilitaciju korisnika,vodi stručnu dokumentaciju o zapažanjima prilikom provedbe rehabilitacijskog postupka s korisnicima... NATJEČAJ -za popunu slobodnog radnog mjesta Defektolog rehabilitator – 1 izvršitelj/ica na određeno nepuno radno vrijeme Uvjeti: VSS – završen preddiplomski ili diplomski sveučilišni studij iz područja edukacijsko – rehabilitacijskih znanosti, socijalnog rada ili psihologije ili završen diplomski sveučilišni studij iz područja odgojnih znanosti, obrazovanih znanosti, pedagogije ili logopedije, položen stručni ispit, hrvatsko državljanstvo, radno iskustvo 1 godina Na natječaj se po ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola. Uz zamolbu za natječaj treba priložiti: životopis, uvjerenje o nekažnjavanju, te kopije osobne iskaznice, domovnice, diplomu o stečenoj stručnoj spremi, potvrdu od HZMO o radnom stažu, uvjerenje o položenom stručnom ispitu. Kandidat koji se u prijavi na natječaj poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 102. Zakona hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji ("Narodne novine", broj 121/17), uz prijavu na javni natječaj dužan je osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze propisane člankom 102. stavkom. 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, a koji su objavljeni na web stranici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposlavanje-843/843 (https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//NG/12%20Prosinac/Zapošljavanje//Popis%20Dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapošljavanju.pdf). Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku od 8 dana od objave natječaja u Narodnim novinama, poštom na adresu: Centar za rehabilitaciju Sv. Filip i Jakov, Put primorja 56, 23 207 Sv. Filip i Jakov, s naznakom: "Natječaj za zapošljavanje – defektolog rehabilitator" ili osobno u upravu Centra. Nepotpune i neravnopravne prijave neće se razmatrati.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:96778015

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare