Customer Care (m/f)

Mjesto rada:
Atena, Grčka
Rok prijave:
23.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za globalno poznatog klijenta – Teleperfomance Greece tražimo kandidate za poziciju:

Customer Care (m/ž)
Mjesto rada: Atena

Opis poslova:
- Komunikacija s korisnicima isključivo na njemačkom jeziku
- Slušamo, odgovaramo i savjetujemo naše klijente (pisanim i usmenim putem)
- Rješavamo njihove pritužbe i upite
- Održavamo dugoročno kvalitetan odnos s klijentom
- Pronalazimo najbolja rješenja
- Ažuriranje baze podataka.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Grčka

Znanja i kvalifikacije:
Potrebni uvjeti za rad na ovoj poziciji su:
- Izvrsno znanje njemačkog jezika u govoru i pismu
- Spremnost na promjenu mjesta boravka
- Izražene komunikacijske vještine
- Odlične vještine slušanja i pružanja dodatnih pojašnjenja
- Visoka motiviranost i ljubaznost u ophođenju s ljudima
- Osoba ste koja ne mijenja posao svakih nekoliko mjeseci
- Informatička pismenost
- Minimalno SSS.

U nizu pogodnosti za Vas, izdvajamo:
- Uživati ćete u ljepotama Atene
- Poslodavac Vam plaća avionsku kartu
- Rad u svjetski poznatoj kompaniji
- Stalan posao
- Redovita i sigurna primanja uz stimulirajuće bonuse
- Ugodno, moderno i dinamično radno okruženje
- Mogućnost napredovanja uz dodatnu stimulaciju.

Ukoliko se prepoznajete u ovom oglasu, pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom i njemačkom jeziku.
Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani!

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje, Avenija Dubrovnik 16, 10 020 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja klasa 102-02/09-04/02, ur.br. 526-08-02/2-09-2.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački