Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 27.12.2017. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Contracting Manager - Hotels (m/f)

- dana
Turistički centar Tuhelj j.d.o.o. Turistički centar Tuhelj j.d.o.o.
Kategorija:
Management i upravljanje, Turizam i ugostiteljstvo
Mjesto rada:
Tuhelj / Zagreb / Hrvatska / Regija
Rok prijave:
27.12.2017.

Opis radnog mjesta: - kreiranje i praćenje realizacije plana zakupljenih kapaciteta u svojoj regiji
- vodi pregovore i izrađuje ugovore sa davateljima smještajnih kapaciteta ( hoteli )
- koordinira sva ugovaranja cijena i drugih prodajnih uvjeta radi postizanja najboljih uvjeta
- u suradnji s nadređenima i voditeljima prodaje razvija strategiju i plan razvoja pribavljanja i zakupa kapaciteta
- izrađuje godišnji budžet, prati prihode i troškove te vrši izvještavanje
- koordinira i vodi rad svog operativnog tima te prati i kontrolira izvršavanje postavljenih zadataka i poslova
- prati kretanja na tržištu i pravovremeno reagira na promjene
- osmišljava nove strategije i načine pridobivanja novih partnera
- održava i njeguje kontakte s ključnim partnerima te pravovremeno prepoznaje i otklanja bilo kakve probleme u suradnji
Posebne pogodnosti:Radno mjesto podrazumijeva i odnosi se na popunjavanje pozicije Contracting Manager - Hotels u timu
G2 Travel wholesaler incoming touroperator-a za turističke grupe na području
Hrvatske, Slovenije, BiH, Srbije, Crne Gore, Makedonije, Albanije.
Website: www.g2-travel.com

Garantiramo :
- rad u pozitivnoj atmosferi te mladom i proaktivnom timu vrhunskih profesionalaca
- kontinuirano usavršavanje u obliku treninga, edukacija i sl
- dodatne stimulacije za kvalitetno odrađene projekte
- mogućnost rada po modelu Home Office

Više o G2 Travel-u :
G2 Travel is a dynamic Wholesale Tour Operator, specialising in Group-only land operation for the business to business travel industry. Our core business is supplying Group Land Services worldwide to the travel trade in Asia, Europe, the Middle East and the Americas.
We have direct contracts with suppliers across the UK, Europe and North America, and strong partnerships for business to destinations including South America, USA, the Middle East, Russia and Asia.
Focused solely on Group business we are dedicated to providing excellent service, with innovation, flexibility and a personal touch, and building lasting and valued partnerships.
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Sve županije
Država:Regija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:- nužno iskustvo u ugovaranju hotelskih kapacitete i agencijskom poslovanju (2-5 godina)
- rukovoditeljske vještine
- uz izvrsno poznavanje engleskog jezika , poželjno je poznavanje još jednog jezika u govoru i pismu
- izražene pregovaračke sposobnosti
- odlično razvijene analitičke, interpersonalne i komunikacijske vještine
- položen vozački ispit za B kategoriju, aktivan vozač
- puna informatička pismenost i poznavanje rada Word, Excel, Power Point, Outlook

Zamolbu i vaš životopis na engleskom jeziku očekujemo da nam pošaljete najkasnije do 27.12.2017 godine putem elektronske pošte, na e-mail adresu: kresimir.koletic@g2-travel.com

Očekujemo upravo vašu prijavu!
Minimalna stručna sprema:Viša škola
Strani jezik:engleski
Vozačka dozvola:B
Poznavanje rada na računalu:napredno
Potrebno radno iskustvo:pet godina
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare