Commercial Controller (m/ž)

Mjesto rada:
Zadar
Rok prijave:
06.08.2020.

Welcome Home!

Želite li raditi za poznatu hotelsku grupaciju Falkensteiner Hotels & Residences koja ima više od 30 hotela u Europi? Zanima li Vas rad u dinamičnoj i izazovnoj radnoj atmosferi? Jeste li proaktivni i ambiciozni? Ukoliko su Vaši odgovori potvrdni, hotelska grupacija Falkensteiner Hotels & Residences je upravo ono što tražite!

Nadamo se da ćete se pridružiti našem timu kao:

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:

  • Analizira trendove povećanja prihoda i identificira razdoblja potreba, poslovna odstupanja i rizike prihoda za sve hotele
  • Definicija i analiza ključnih pokazatelja uspješnosti prihoda
  • Razvoj i korištenje financijskog modeliranja prihoda, analiza scenarija i mogućnosti u cilju ostvarenja ambiciozne dugoročne strategije rasta
  • Duboke analize tržišta, segmenata i izvora realizacije radi pravodobnog prepoznavanja potencijalnih problema ili dodatnih komercijalnih prilika
  • Provjere profitabilnosti promotivnih aktivnosti i analiza popusta i cjenovne politike (kontrola razine popusta kako bi se izbjeglo smanjenje marži)
  • Analiza rezultata i troškova komercijalnih aktivnosti kako bi se izvukli zaključci o budućem smjeru prodajnih i marketinških aktivnosti
  • Podrška menadžmentu s raznim analizama profitabilnosti i učinkovitosti, prognozama prihoda, procjenama i izvještajima o tržištu, izvorima i segmentima
  • Ispunjavanje ad hoc zahtjeva za analitiku i suradnja s menadžmentom radi davanja preporuka o prodajnim aktivnostima i promocijama te olakšavanja poslovnih odluka
  • Podrška hotelima u izračunavanju i optimizaciji modela cijena i stanja postojećeg i novog poslovanja
  • Sustavno promatranje i analiza tržišnih kretanja i referentnih hotela (benchmark) u pogledu proizvoda i cjenovne strategije

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS:

  • Završena izobrazba u komercijalnom odjelu ili diploma iz područja menadžmenta u turizmu / hotelijerstvu, poslovnoj administraciji ili ekonomiji
  • Minimalno 3 godine radnog iskustva kao komercijalni kontrolor, upravitelj prihoda i / ili financijski analitičar, po mogućnosti u hotelu
  • Snažne analitičke vještine, izraženo razumijevanje brojeva, konceptualna snaga, pažnja prema detaljima i tehnička stručnost
  • Razumijevanje komercijalne strategije i pridruženih mjernih podataka i sposobnost premošćivanja komunikacije između financija i komercijalnih funkcija
  • Sposobnost kritičkog propitivanja aspekata i samostalnog dobivanja inovativnih rješenja iz njih
  • Izvrsne organizacijske sposobnosti, naglašena orijentacija prema nivou usluge, originalan "hands on" mentalitet i sposobnost upravljanja većim brojem projekata u zadanim rokovima
  • Snažne komunikacijske vještine i samopouzdanje radi kontinuirane razmjene informacija s hotelima i specijaliziranim odjelima, vrlo dobro znanje engleskog jezika (komunikacija s međunarodnim kolegama)
  • Iskustvo u prikupljanju i upravljanju podacima
  • Napredno korištenje Excela (uključujući VLookup, pivot tablice, makronaredbe, Visual Basic, VBA) i sposobnost provođenja financijskog modeliranja
  • Napredno korištenje MS Office paketa (Word, Outlook, PowerPoint)

ŠTO VAM NUDIMO:

  • Edukacija i uvođenje u rad pri zapošljavanju
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanje u rastućoj hotelskoj grupaciji
  • Timski rad u stimulativnom radnom okruženju
  • Dodatna usavršavanja u našoj Falkensteiner Akademiji
  • Posebni uvjeti korištenja usluga u svim Falkensteiner hotelima

Veselimo se vašoj prijavi do 06.08.2020.!

Bacite pogled na svoje buduće radno mjesto www.falkensteiner.com