CNC programer / Voditelj proizvodnje (m/ž)

Mjesto rada:
Sveti Ivan Zelina
Rok prijave:
29.03.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka specijalizirana za maloserijsku i pojedinačnu proizvodnju zupčanika visoke klase točnosti i drugih preciznih strojnih elemenata.

Traži se:
- CNC programer/voditelj proizvodnje

Opis pozicije:
- Razrada tehnologije pri izradi preciznih strojnih dijelova
- Organizacija i vođenje manjeg tima ljudi
- Programiranje i upravljanje CNC strojevima
Posebne pogodnosti:
Plaća sukladna znanju i iskustvu
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Poznavanje tehnologije tokarenja. Iskustvo rada na CNC tokarilicama.
- Poznavanje tehnologije glodanja. Iskustvo rada na CNC obradnim centrima.
- Vladanje CAD/CAM sustavima.
- Poznavanje Shopmill/Shopturn sučelja.
- Poznavanje Sinumerik i Fanuc upravljačkih jedinica.
- Min. iskustvo 5 godina u sličnom poslu.
Vozačka dozvola:
B