CNC Programer (m/ž)

Mjesto rada:
Klana
Rok prijave:
29.05.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DI KLANA d.d. tvrtka s vizijom stvaranja originalnog proizvoda visoke kvalitete, prepoznatljiva na području EU i šire, svjesna kako je upravo svaki zaposlenik zaslužan za uspješnost tvrtke i nastajanje finalnog proizvoda koji će se u konačnici plasirati na europskom tržištu, raspisuje

NATJEČAJ

za poziciju CNC PROGRAMER – 3 izvršitelja

OPIS POSLA:
Programiranje 5 osnih CNC strojeva za obradu drva (proizvođač BACCI)

Ukoliko ste voljni raditi na prirodnom proizvodu? Uzbudljivo Vam je raditi u vodećem poduzeću proizvodnje stolica u ovom dijelu Europe?

OVO JE PRAVA PRILIKA ZA VAS!

Prijavite se i postanite dio našeg tima, stvarajte zajedno s nama proizvode po kojima ćemo biti još prepoznatljiviji!
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• SSS/VŠS
• minimalno 3 godine iskustva u programiranju
• poznavanje rada u sljedećim programima:
- ALPHACAM
- PITAGORA
- SOLIDWORKS
- SOLIDCAM

OD VAS OČEKUJEMO:
• predanost radu, marljivost, samostalnost, usmjerenost na rezultate
• odgovornost u obavljanju radnih zadataka
• komunikativnost
• sposobnost rada u timu, prilagodljivost

NUDIMO VAM:
• stručno usavršavanje unutar poduzeća
• mogućnost napredovanja
• mogućnost stalnog zaposlenja
• zagarantirana stimulativna primanja
• organiziran prijevoz na posao i s posla (Rijeka)
• stabilno i ugodno radno okruženje u kojem se možete iskazati

Mjesto rada je Klana, Klana 264

Prijave molimo dostaviti na adresu:
DI KLANA D.D., Klana 264, 51217 KLANA, ili putem e-maila [email protected], kontakt broj 051 808 212., Fax: 051/ 808 – 150
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
tri godine