CNC operater (m/ž)

Mjesto rada:
Waterford, Irska
Rok prijave:
11.11.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
rad s CNC strojevima
kontrola proizvodnog procesa
kontrola količine rashladnog sredstva
podešavanje strojeva
izradu detalja u skladu s narudžbom kupca
kontrola kvaliteta izrađenih detalja
uklanjanje dijelova iz stroja
Posebne pogodnosti:
Ponuda je namijenjena samo osobama koje posjeduju EU državljanstvo

zaposlenje pod irskim uvjetima – irski poslodavac
atraktivna plaća 603 EUR neto / tjedan
smještaj organizira poslodavac
proces zapošljavanja i rješavanja formalnosti traje 2-3 radna dana
doprinose i poreze poslodavac plaća u Irskoj
mogućnost prekovremenih ovisi o projektu
mogućnost profesionalnog razvoja i dugoročne suradnje
podršku našeg regrutacijskog tima tijekom i nakon zapošljavanja
naše usluge su besplatne (između ostalog: prijevod i profesionalna priprema životopisa na njemačkom/engleskom jeziku u svrhe zapošljavanja)
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Irska

Znanja i kvalifikacije:
komunikativno znanje engleskog jezika
iskustvo u gore navedenoj profesiji
vozačka dozvola kategorija B
Vozačka dozvola:
B