Cnc operater (glodač/tokar) / cnc operaterka (glodačica/tokarica)  HZZ OGLAS

Eonex društvo s ograničenom odgovornošću za razvoj, proizvodnju i montažu
Mjesto rada:
Trnovec
Rok prijave:
23.06.2023.

Mjesto rada:
TRNOVEC, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Tražite li radno mjesto koje omogućava usavršavanje i sudjelovanje u razvoju novih tehnologija?
Tvrtka Eonex d.o.o. je visokotehnološki proizvođač implantanata i medicinskih instrumenata od titana za ortopediju, neurokirurgiju i traumatologiju te zahtjevnih industrijskih strojarskih pozicija. Naši kupci su renomirane tvrtke iz Njemačke, Švicarske, Austrije i SAD-a iz područja medicine, robotike, računalne industrije, avio-industrije i vrhunske optike, te smo njihov partner u razvoju od ideje za proizvod, izrade prototipa do serijske proizvodnje. Posjedujemo certifikate koji osiguravaju najviši nivo kvalitete, slijedivost i čuvanja dokumentacije. Želimo nadopuniti naš tim sa obrazovanim i kvalitetnim ljudima, motiviranim za daljnji osobni razvoj, uspjeh i doprinos kroz vrhunski i stručan servis naših postojećih i ciljnih kupaca:
Opis posla: CNC operater (glodač/tokar) (m/ž) preuzimanje uhodane ili djelomično uhodane pozicije,
postavljanje i sigurno rukovanje proizvodima na strojevima, korištenje steznih naprava,
kontrola gotovog proizvoda na stroju pomoću mjernih instrumenata,
razumijevanje i poznavanje: upravljanja, stezanja, alata, NUL-točke,
korištenje CNC-dokumentacije,
kontrola i korekcija alata,
zamjena alata na CNC-stroju,
osnovno poznavanje G-koda,
ispunjavanje radnog naloga i ispitnih protokola,
dnevno čišćenje strojeva,
prednost višegodišnje radno iskustvo na CNC strojevima,
pomoć drugim zaposlenicima koji obavljaju poslove strojne obrade.
Uvjeti: - SSS (završena srednja škola strojarskog ili sličnog tehničkog smjera) - samostalnost, fleksibilnost - motiviranost za rad u timu - odgovoran i profesionalan pristup Što nudimo: Eonex d.o.o. Vam nudi priliku za profesionalan osobni razvoj, kontinuirana školovanja, kreativnost kod obavljanja zadataka, sudjelovanje na projektu za renomirane europske kupce, timski rad i ugodnu radnu atmosferu. Vaš životopis s naznakom radnog mjesta molimo vas pošaljite na: [email protected] S naznakom: Natječaj za posao – CNC operater (glodač/tokar) (m/ž)
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
133624930
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje