CNC operater - glodač i savijač (m/ž)

Mjesto rada:
razne lokacije - Danska
Rok prijave:
15.04.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Proizvodnja različitih rezervnih dijelova
Programiranje, postavljanje i izrada prema tehničkim crtežima
Provjera kvalitete izrađenih dijelova
Rad i programiranje na CNC glodalici sa Heidenhein i Fanuc upravljanjem.
Posebne pogodnosti:
zaposlenje na danskim uvjetima – kontrakt prema danskom sindikalnom ugovoru
atraktivna plaća od 180DKK bruto na sat
smještaj organizira poslodavac, troškove snosi posloprimac
zdravstveno osiguranje i osiguranje od nezgode
podršku naših konzultanata i briga koordinatora
mirovinski doprinosi
pravo na odmor
naše usluge su besplatne (između ostalog: prijevod i profesionalna priprema životopisa na engleskom jeziku u svrhe zapošljavanja)
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Danska

Znanja i kvalifikacije:
komunikativno znanje engleskog jezika
iskustvo u gore navedenoj profesiji
vozačka dozvola kategorija B i automobil
Samo EU putovnice
Vozačka dozvola:
B