Cnc operater/cnc operaterka  HZZ OGLAS

"STOLARIJA ĆUK", VL. NEDJELJKO ĆUK, STUBIČKE TOPLICE, OBRTNIČKA 4, TEL. O49/282-526
Mjesto rada:
Stubičke Toplice
Rok prijave:
22.02.2023.

Mjesto rada:
STUBIČKE TOPLICE, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
osobni dolazak: OBRTNIČKA 4, 49244 STUBIČKE TOPLICE
najava na telefon: 049 282526
pisana zamolba: Obrtnička 4, 49244 Stubičke Toplice
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
OPIS POSLA:
- Odgovornost i sposobnost za samostalni rad na CNC strojevima za obradu drva – raskrajač, kanterica, CNC obradni centar;
- Programiranje CNC stroja za obradu elemenata;
- Rad s tehničkom dokumentacijom;
- Izrada elementa prema nacrtu;
- Kontrola ispravnosti stroja i redovnog održavanja;
- Briga o čistoći radnog okruženja;
UVJETI:
- Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima min. 1 godinu;
- Sklonost timskom radu;
- Odgovoran i samostalan pristup poslu;
- Fleksibilnost i prilagodljivost;
- Osviještenost u pogledu zaštite i sigurnosti na radu;
- Posvećenost poslu, odgovornost za efikasnu izradu i kvalitetu proizvoda.
NUDIMO:
- Stimulativna primanja i plaćen prekovremeni rad;
- Svakodnevno jedan topli obrok;
- Osiguran smještaj od strane Poslodavca za djelatnike iz udaljenijih gradova;
- Plaćena radna odjeća i obuća;
- Neradni praznici i blagdani;
- Kolektivni godišnji zimski/ljetni odmor.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
128945125
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje