Cjevar/cjevarica

23 dana
Poslodavac:
INDIGO TECHNIK d.o.o. za montažu, servis, popravak i usluge
Kategorija:
Graditeljstvo i geodezija
Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
07.09.2018.
Mjesto rada:NJEMAČKA
Broj traženih radnika:5
Razina obrazovanja:Srednja škola 3 godine
Uvjeti na radnom mjestu:Terenski rad
Radno iskustvo:2 godine
Vrsta zaposlenja:Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Zajednički smještaj
Poslodavac:INDIGO TECHNIK d.o.o. za montažu, servis, popravak i usluge
Kontakt:osobni dolazak: ANTE STARČEVIĆA 47, SLAVONSKI BROD najava na telefon: 035 350664 pismena zamolba: Ante Starčevića 47, 35 000 Slavonski Brod e-mailom: info@indigotechnik.eu
Ostale informacije:

Opis posla: čitanje nacrta, čitanje plana, poznavanje izometrije, rad na gradilištu, rad u radionici, poželjno iskustvo u brodskoj cjevariji i instalacijama. Kandidati trebaju biti samostalni o radu, poznavati organizaciju rada na gradilištu, biti zdravstveno sposobni i spremni za rad na visini. Poželjno je znanje njemačkog ili engleskog jezika. Radnici se zapošljavaju kao izaslani radnici. Poslodavac organizira smještaj i prijevoz radnika.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:92542195

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare