Čitač/čitačica vodomjera  HZZ OGLAS

Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: NIKOLE ZRINSKOG 25, SLAVONSKI BROD
pisana zamolba: Nikole Zrinskog 25, 35 000 Slavonski Brod
Ostale informacije:
Uvjeti : zahtjevana kvalifikacija : NKV
zahtjevano zvanje: -
prethodno iskustvo: 1 godina
znanje rada na računalu
položen vozački ispit B kategorije

Opis poslova radnog mjesta:
- Vrši očitanje potrošnje vodnih usluga po zonama
- Dostavlja račune potrošačima
- Obavlja poslove izmjene vodomjera,
- Obavlja podjelu obavijesti i opomena korisnicima
- Radi i druge poslove po potrebi Društva
- Za svoj rad odgovara Stručnom referentu za servisiranje, obračun i očitanje mjerila
Radnik se zapošljava na neodređeno vrijeme uz probni rad u trajanju od tri mjeseca.

Radno vrijeme je 40 sati tjedno.
Naknada za prijevoz se isplaćuje u cijelosti.

Uz prijavu na natječaj kandidat treba priložiti: zamolba za posao
životopis
potvrdu ili elektronički zapis o radno pravnom statusu osiguranika kojeg izdaje HZMO
dokaz o završenom školovanju
dokaz o državljanstvu

Isprave se prilažu u neovjerenom presliku, a po izboru kandidata predočit će se izvornik.
Prijavom na natječaj kandidati su suglasni da TD Vodovod d.o.o. Slavonski Brod kao voditelj obrade osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati osobne podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno pozitivnim propisima o zaštiti osobnih podataka.
Natječajna dokumentacija se neće vraćati kandidatima.
Nepotpune i/ili nepravovremene prijave neće se razmatrati.
Prilikom zapošljavanja oba spola su u ravnopravnom položaju.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju po posebnom zakonu, dužan je u prijavi za Javni natječaj pozvati se na to pravo (priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta) te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Kandidat koji može ostvariti pravo prednosti prema članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17,98/19, i 84/21), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92,57/92,77/92,27/93,58/93,2/94,76/94,108/95,108/96,82/01,103/03 i 148/13,98/19) i članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine br. 157/13,152/14, 39/18, i 32/20.) dužan se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima sukladno poveznici Ministarstva uprave; https://uprava.gov.hr/print.aspx?
Da bi ostvarili pravo prednosti pri zapošljavanju, kandidati iz članka 102. Stavak 1.-3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine br. 121/17,98/19, i 84/21) koji u trenutku podnošenja prijave ispunjavaju uvjete za ostvarivanje toga prava dužni su uz prijavu na javni natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz javnog natječaja, te ovisno o kategoriji koja se poziva na prednost pri zapošljavanju dostaviti propisane dokaze.

Rok za podnošenje prijava je 10 dana od dana objave ovog natječaja na internetskim stranicama Zavoda za zapošljavanje, Slavonski Brod, od 23.05.2023. godine zaključno do 02.06.2023. godine.
Prijavljeni kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja biti će pozvani da pristupe pisanoj i usmenoj provjeri znanja, a oni koji ne pristupe pisanoj provjeri smatrati će se da su povukli prijavu za natječaj. O mjestu i vremenu održavanja pisane i usmene provjere kandidati će biti obaviješteni najmanje dva dana prije održavanja testiranja elektroničkim putem. Kandidati će biti elektroničkim putem obaviješteni i o odabiru kandidata.

Prijave na natječaj slati na adresu preporučeno ili neposredno na urudžbeni u sjedištu društva:
Vodovod d.o.o. Slavonski Brod, Nikole Zrinskog 25, s naznakom: „ Natječaj za radno mjesto čitač vodomjera“
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
133641603
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje