Čistač (m/ž)

Mjesto rada:
Grad Zagreb (Dubrava i Sesvete)
Rok prijave:
09.10.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za potrebe klijenta tražimo odgovorne i motiviranje osobe za rad na poziciji: Čistač (m/ž)

Opis posla:
- čišćenje stubišta stambenih zgrada u Dubravi i Sesvetama

Vrsta zaposlenja:
- ugovor o radu na neodređeno uz probni rad

Radno vrijeme:
- ponedjeljak - petak od 07.00-15.00 sati

Početak rada:
- odmah

Plaća:
- od 4000 kn
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- NKV
- Vozačka dozvola B kategorije je prednost
- Brzina, organiziranost i pedantnost

Ako ste spremni prihvatiti izazove koje nosi pozicija Čistač (m/ž) prijavite se slanjem Vašeg životopisa i zamolbe za posao.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, prijave pohranjujemo u TEMPUS OCTO bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju. Radujemo se Vašim prijavama!

TEMPUS OCTO d.o.o. je tvrtka koja se bavi poslovima ustupanjem radnika korisnicima za privremeno obavljanje poslova, upisana u Knjigu evidencija agencija za privremeno zapošljavanje koja se vodi u Ministarstvu rada i mirovinskog sustava, pod brojem 180/18, Klasa: 102-02/18-04/02, Urbroj: 524-04-01-01/3-18-2.
Minimalna stručna sprema:
Osnovna škola
Vozačka dozvola:
B