Čistač/ica

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
16.08.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
NATJEČAJ
za radno mjesto

ČISTAČ/ICA (m/ž)
2 izvršitelja, na određeno radno vrijeme od 3 mj., probni rad 1 mj.

Opis poslova:
- Radnik/ca obavlja sve vrste čišćenja proizvodnih, poslovnih i pomoćnih prostora
- Uređenje zelenih površina
- Vođenje brige o potrebnim sredstvima za čišćenje kao i opremi
- Po potrebi obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovoditelja.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- NKV

Prednost:
- Urednost u radu
- Samostalnost u radu
- Timski rad

Ako ste zainteresirani za navedenu poziciju te ispunjavate navedene uvjete, pozivamo Vas da se prijavite te svoj životopis dostavite najkasnije do 16.08.2021.

U obzir se uzimaju samo pravovremene i potpune prijave te će biti kontaktirani samo oni kandidati koji predselekcijom uđu u sljedeći selekcijski krug.
Sukladno regulativi EU, tijekom natječajnog postupka za slobodna radna mjesta E.G.O. Elektro- komponente d.o.o. će za sve potencijalne kandidate za posao izvršiti provjeru na konsolidiranim listama sankcioniranih strana (sanctioned party list screening).
Minimalna stručna sprema:
Osnovna škola