Carinski deklarant (m/ž)

Mjesto rada:
Sveta Nedelja
Rok prijave:
02.02.2019.

Pružamo priliku za rad u dinamičnom okruženju Carinskog odjela. Uslijed povećanja obujma posla, tražimo globalno orijentiranu osobu koja će komunicirati s klijentima na lokalnoj i međunarodnoj razini o svim potrebnim pitanjima i postupcima za provedbu carinskih postupaka.

Opis posla:

  • provođenje poslova vezanih uz carinjenje: izrada uvoznih/izvoznih carinskih deklaracija za robu u skladištu, provedba re-eksporta te provoza
  • sudjelovanje u carinskim pregledima
  • sastavljanje carinskih deklaracija i ostale carinske dokumentacije
  • kontakt s carinskim službenicima, zaprimanje naloga od stranaka
  • verificiranje carinskih dokumenata
  • dogovori u svezi s tarifiranjem i ostalim informacijama vezanima za carinjenja robe
  • izvještavanje stranaka u slučaju nepotpune dokumentacije za carinjenje (npr. u slučaju preferencijalnih stopa)

Uvjeti:

  • srednja ili visoka stručna sprema
  • minimalno 3 godine iskustva na području carinjenja
  • položen ispit za ovlaštenog carinskog zastupnika
  • poznavanje MS Office paketa
  • izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • sposobnost rješavanja problema

Što nudimo:

  • ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci
  • stimulativna primanja ovisno o osobnom učinku
  • mogućnost profesionalnog i osobnog unapređenja

Prijave molim šaljite na [email protected] do 02.02.2019. s naznakom Carinski deklarant – Sveta Nedelja ili putem on-line prijave na jobs.kuehne-nagel.com