Carinski deklarant (m/ž)

Mjesto rada:
Sveta Nedelja
Rok prijave:
25.06.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
• provođenje poslova vezanih uz carinjenje: izrada uvoznih/izvoznih carinskih deklaracija za robu u skladištu, provedba re-eksporta te provoza
• Učestvovanje u carinskim pregledima
• sastavljanje carinskih deklaracija i ostale carinske dokumentacije
• kontakt s carinskim službenicima, zaprimanje naloga od stranaka
• verificiranje carinskih dokumenata
• dogovori u svezi s tarifiranjem i ostalim informacijama vezanima za carinjenja robe
• izvješćivanje stranaka u slučaju nepotpune dokumentacije za carinjenje (npr. u slučaju preferencijalnih stopa)
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• srednja ili visoka stručna sprema
• minimalno 3 godine iskustva na području carinjenja
• položen ispit za ovlaštenog carinskog zastupnika
• aktivno znanje engleskog jezika

Nudimo:
• ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probnu rok
• stimulativna primanja ovisno o osobnom učinku
• mogučnost profeisonalnog i osobnog unapređenja

Prijave molim šaljite putem na [email protected] ili putem Brze prijave do 25.6.2017 i obavezno sa pripisom 'Carinski deklarant'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
tri godine