Cam programer/programerka  HZZ OGLAS

Kostwein - proizvodnja strojeva društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
29.07.2022.

Mjesto rada:
VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pisana zamolba: Podravska ulica 37, Varaždin
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: · Zaduženi ste za izradu CNC programa za potrebe glodanja, kao i sama priprema alata · Na temelju svojeg radnog iskustva, radite neprestano na poboljšanju proizvodnog procesa · Neposredna suradnja sa drugim radnicima na stroju · Izrada NC programa vršite sukladno terminima, te ste također kontakt za sva dodatna pitanja ili potrebna pojašnjenja od strane radnika u proizvodnji.

Uvjeti: · SSS / VŠS strojarskog smjera · minimalno 3 godine iskustva na radnom mjestu CAM programer, sa prethodnim radnim iskustvom kao CNC programer ili glodač (minimalno 3 godine) · Znanje na području upravljanja CNC stroja, iz tehnologije alata kao i pripreme · Poznavanje 3D-CAD-Software (zB.: ProE, TopSolid Design, …) su prednost · Spremnost na upoznavanje novih tehnologija i procesa · Iskustvo kod rada sa minimalno jednim CAD/CAM-programom (npr. Alphacam ili TopSolid) · Iskustvo u barem jednom CNC-upravljanju temeljeno na NC-Text-Basis (Fanuc, Siemens, Haidenhain-Steuerungen) · Čitanje konstrukcijskih i proizvodnih nacrta, · Razvijena svijest prema kvaliteti i troškovima, kao i neovisnog, vrlo preciznog i odgovornog stila rada · Vrlo dobro poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu (dodatno poželjno znanje engleskog jezika)
Mogućnost stalnog zaposlenja. Potrebno će biti dostaviti potvrdu o nekažnjavanju.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
120631508
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje