Call agent (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.06.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Manpower za klijenta, jednu od vodećih tvrtki u svojoj industriji, tražimo kandidate za poziciju:

- Zagreb

Vaša glavna zaduženja i odgovornosti biti će:
- Komunikacija s korisnicima, savjetovanje i odgovaranje na njihove upite
- Prezentacija telekomunikacijskih proizvoda i usluga
- Rješavanje pritužbi i tehničkih problema
- Održavanje dugoročno kvalitetnog odnosa s klijentom
- Ažuriranje baze postojećih i potencijalnih korisnika.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti koje očekujemo od idealnog kandidata:
- Izražene komunikacijske vještine
- Odlične vještine slušanja i izlaganja
- Proaktivnost i orijentiranost ka prodajnim rezultatima
- Znanje MS Office paketa
- Znanje engleskog jezika
- Minimalno SSS.

Koje su pogodnosti za Vas?
- Stalan posao
- Redovita i sigurna primanja + stimulirajući bonusi
- Rad u ugodnom, modernom i dinamičnom okruženju
- Mogućnost napredovanja uz dodatnu stimulaciju.

Ukoliko se prepoznajete u ovom oglasu, pošaljite nam svoj životopis do 21.06.2017.
Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani!
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro