Brodski stolar/ica  HZZ OGLAS

ISKRA brodogradilište 1 društvo s ograničenom odgovornošću za gradnju i popravak brodova
Mjesto rada:
Šibenik
Rok prijave:
31.03.2023.

Mjesto rada:
ŠIBENIK, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
3
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
pisana zamolba: Obala Jerka Šižgorića 1, Šibenik
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: Obavlja poslove demontaže, izrade i montaže raznog namještaja, drvenih podnica, pregrada, bokoštitnika u skladištima i oplati broda, drvenih paluba, raznih PVC obloga, raznih zidnih, stropnih i podnih obloga u nadgrađu broda, rashladnim komorama i dr.
Pomoću strojeva za obrađivanje drva obrađuje drvo prema uzetim mjerama ili uzorku. Vrši sklapanje pojedinih elemenata, završnu obradu ručno ili strojno, te premazivanje raznim zaštitnim kemijskim sredstvima kao što su razne boje, nitrolakovi, laneno ulje i dr.
Vrši oblaganje namještaja i opreme broda
Obavlja stolarske radove na građevinskim objektima u brodogradilištu kao i remont drvenih plovnih objekata
Strojno obrađuje drvene grede za potrebe dokova te brodova i navoza
Montažu vrši prilagođavanjem na licu mjesta raznim priručnim električnim i pneumatskim alatom, ljepilom i dr.
Obavlja poslove razvrstavanja (sortiranja) drvenih podnica za izradu skele, te ručnim električnim alatom i strojem odstranjuje oštećene dijelove
Izvršava poslove u skladu sa nacrtima i tehničkom dokumentacijom
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
131452503
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje