Bravar, zavarivač / bravarica, zavarivačica  HZZ OGLAS

HYDROMAT društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i inženjering
Mjesto rada:
Horvatsko
Rok prijave:
04.12.2022.

Mjesto rada:
HORVATSKO, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: HORVATSKO 72, IVANEC
najava na telefon: 042 781528
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: bravarski, montažni i zavarivački poslovi u strojarskoj radionici
Radno iskustvo je poželjno, ali nije uvjet. Bitna je izražena želja za rad na takvim poslovima. Za osobe bez iskustva na traženim poslovima, osigurana je obuka.
Mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
127922052
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.