Bravar u proizvodnji modernog namještaja (m/ž)

3 dana do isteka
Mjesto rada:
Dublin, Irska
Rok prijave:
23.10.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Poznata tvrtka iz Dublina s dugogodišnjim iskustvom u proizvodnji dizajnerskog namještaja, ograda, rukohvata i reklamnih panela, u potrazi je za novim djelatnicima željnih napredovanja i novih iskustava.

Ukoliko imate iskustva u pojedinim procesima rada:
- rad na CNC mašinama (savijačicama, rezačicama, udarnim presama)
- fini bravarski poslovi u proizvodnji gotovih elemenata od različitih vrsta metala
- osnovne tehnike varenja (MIG i TIG)

ovo je prilika da svojim iskustvima i umijećima doprinesete u razvoju, napredovanju i ostvarenju budućih projekata u proizvodnji kvalitetnih metalnih rješenja.

Svi zainteresirani koji odgovaraju uvjetima mogu poslati svoj detaljan životopis isključivo na engleskom jeziku na mail katia.bozeglav@myfides.eu sa naslovom "Bravar u proizvodnji modernog namještaja - Irska"
Dodatne informacije na broju +385 91 38 38 329
Posebne pogodnosti:
- stalni radni odnos
- rad na puno radno vrijeme; 40h tjedno
15-20 Eur brutto/h
- tjedna isplata plaće
- mogućnost prekovremenog rada
- organiziran smještaj u blizini tvornice. Cijena smještaja 400 Eura mjesečno
- rad u mladom i ambicioznom okruženju
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Irska

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
- vrlo dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- posjedovanje EU državljanstva
- završeno školovanje metalskog usmjerenja
- minimalno 5 godina iskustva u preciznoj izradi proizvoda od različitih vrsta metala
- poznavanje i iskustvo u radu sa širim spektrom mašina i uređaja za obradu metala
- samostalnost, preciznost i točnost u radu kao i sposobnost izrade finalnog proizvoda rezanjem, savijanjem i varenjem dijelova
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
pet godina
Plaća:
od 15 000 kn do 19 000 kn

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:
Adresa:
Ulica Škokovica 29, 52100 Pula
Telefon:
091 38 38 329
Kontakt osoba:
Katia Božeglav

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.