Bravar / Monter (m/ž)

Mjesto rada:
Dugopolje
Rok prijave:
12.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Aldi d.o.o. kao jedna od prvih firmi na ovom području prepoznao je kvalitetu novih materijala i tehnologija te radom na poslovima izvođenja aluminijskih, staklarskih i PVC radova, izrastao u respektabilnu komponentu ovog segmenta proizvodnje.

Tražimo bravare - montere (m/ž) za rad na proizvodnji i montaži PVC i ALU stolarije te izradi Fe lakše konstrukcije.

Traže se 4 izvršitelja (m/ž).
Posebne pogodnosti:
- poticajna primanja
- kvalitetni uvjeti rada
- mogućnost napredovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
- KV, Srednja stručna sprema
- iskustvo od min. 3 god. u proizvodnji/montaži PVC i ALU stolarije
- poznavanje rada sa CO2
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
tri godine