Bravar (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Poduzeće MKV-MONT d.o.o. je osnovano kao partnerska tvrtka obiteljskog poduzeća iz Slovenije. Glavnu djelatnost poduzeća predstavlja montaža, prerada i demontaža industrijskih postrojenja. Djelatnost izvodimo na različitim područjima automobilske industrije, prehrambeno – prerađivačke industrije, petrokemijske industrije i energetike.

Zbog novih projekata tražimo nove zaposlenike, BRAVARA, osobu za pripremu lakih i teških konstrukcija prema radnim planovima (m / ž). Sa radom se može početi odmah. Rad je za duže razdoblje. Samo EU građani.

OPIS RADNOG MJESTA
• rad u inozemstvu u EU - Belgija.
• radi se u proizvodnji metalnih konstrukcija
Posebne pogodnosti:
NUDIMO:
• po pokusnom roku mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme,
• vrlo dobra i redovita primanja,
• stimulacije za dobar rad,
• tehnički i tehnološki vrlo dobri radni uvjeti.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Belgija

Znanja i kvalifikacije:
OČEKUJEMO:
• najmanje tri godine iskustva na istom radnom mestu,
• znanje u struci,
• znanje bar jednog stranog jezika (njemački ili engleski),
• razumevanje nacrta,
• završena srednja škola tehničke struke,
• samostalnost u radu,
• odgovornost, ozbiljnost,
• komunikativnost.

Pozivamo vas da ispunite molbu za zapošljavanje. Molbu ispunite u potpunosti, obavezno pridodajte vašu sliku i pošaljite putem linka za Brzu prijavu. Zvati možete na +385 99 354 4600 ili +386 40 467 673 (Viber, WhatsApp).

Molba treba sadržavati:
- Ime i prezime
- Datum i mjesto rođenja
- Točna adresa
- Broj telefona i email adresa
- Obrazovanje
- Radno iskustvo (poslodavac, trajanje, opis rada)
- Potvrde o osposobljenosti (certifikat za zavarivače/uvjere, SCC, ispiti,…)
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Potrebno radno iskustvo:
tri godine