Bravar (m/ž)

Mjesto rada:
Kneževi Vinogradi
Rok prijave:
22.06.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Bor-plastika d.o.o. proizvodi vodonepropusne sabirne jame, biološke pročistače, separatore masti i ulja, uređaje za iskorištavanje kišnice, spremnike za prehrambenu i kemijsku industriju, pontone, bazene.
Tvrtka iza sebe ima 22 godine uspješnog poslovanja koje je zasnovano na kvalitetama i entuzijazmu, motivaciji i neprestanoj edukaciji zaposlenika. Grupaciju Bor-plastiku uz Hrvatsku čine još i Mađarska, Srbija, Crna Gora, Bosna, Novi Zeland. Tvrtka ima veliki broj partnera i proizvodnju koja prati zahtjeve sve većeg tržišta koje se širi i izvan regionalnih granica.

Opis poslova: izvođenje bravarskih radova
Posebne pogodnosti:
- redovita i stimulativna primanja
- mogućnost za kontinuirano učenje
- mogućnost napredovanja
- rad u dobrim uvjetima
- čista ekološka proizvodnja
- naknada za putni trošak u cijelosti
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Radno iskustvo: Nije važno
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B