Blagajnik/ica - operater/ka u automat klubu  HZZ OGLAS

REBUY STARS društvo s ograničenom odgovornošću za igre na sreću na automatima
Mjesto rada:
Donji Kneginec
Rok prijave:
11.06.2023.

Mjesto rada:
DONJI KNEGINEC, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
Ostale informacije:
Priređivač igara na sreću na automatima REBUY STARS d.o.o. traži odgovorne i motivirane radnike i studente za rad u novom automat klubu u Donjem Knegincu, na prvom katu trgovačkog centra LUMINI.
Opis posla: uplata/isplata novca, izrada evidencija
rad s automatima za igre na sreću i podrška igračima
mjenjački poslovi

Uvjeti: SSS bez obzira na smjer
prethodno radno iskustvo nije obavezno
spremnost na noćni rad, rad nedjeljom i blagdanima
razvijene komunikacijske vještine i ljubaznost
timski rad, pouzdanost, preciznost

Što nudimo? iznadprosječna redovita primanja
osiguran ljetni godišnji odmor u trajanju od 2 tjedna za nove djelatnike
rad u najvećem automat klubu u regiji
rad u smjenama po 8 sati (tjedno 40 sati i 2 dana slobodna)
dodaci za rad u popodnevnoj smjeni, noću, nedjeljom i blagdanima
isplata božićnice 663,61 EUR (5.000 kn), uskrsnice 100,00 EUR (753 kn), regresa 400,00 EUR (3.000 kn), isplata nagrade za staž 132,72 EUR (1.000 kn)
mogućnost napredovanja
mogućnost stalnog radnog odnosa
mogućnost rada preko studentskog ugovora
plaćen prijevoz
plaćena prehrana
osigurana radna odjeća

Ukoliko ste se prepoznali u gore traženom profilu pošaljite molbu i životopis na [email protected]
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
133431270
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje