Babysitter (m/ž)

Mjesto rada:
Aarau - Niedergösgen, Švicarska
Rok prijave:
30.09.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za obitelj iz Niedergösgena - Švicarska tražimo brižnu, urednu, strpljivu osobu koja ima iskustva u čuvanju djece.

Teta čuvalica / Babysitter m/ž za čuvanje dječaka od 8 mjeseci i djevojčice od 2 godine starosti.

Obitelj živi u kući u Niedergösgenu i potrebna im je pouzdana osoba na duži period koja će se brinuti i čuvati djecu preko tjedna dok su oni na poslu. Radno vrijeme je flexibilno.
Posebne pogodnosti:
- Smještaj i hrana su osigurani (živi se u kući sa obitelji).
- Trošak dolaska u Niedergösgen plaća obitelj.
- Plaća ovisi o iskustvu i dogovara se sa poslodavcem (od 1200 CHF)
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Švicarska

Od Vas očekujemo: iskustvo u čuvanju djece, strpljivost, urednost, iskustvo u kućanskim poslovima. Znanje njemačkog jezika je dobro došlo ali nije uvjet.

Za više info nazvati 0914615020 radnim danom od 08.00-16.00 sati ili poslati zamolbu za posao na email: [email protected] ili se prijaviti putem linka Brze prijave.

TEMPUS OCTO d.o.o. je tvrtka koja se bavi poslovima ustupanjem radnika korisnicima za privremeno obavljanje poslova, upisana u Knjigu evidencija agencija za privremeno zapošljavanje koja se vodi u Ministarstvu rada i mirovinskog sustava, pod brojem 180/18, Klasa: 102-02/18-04/02, Urbroj: 524-04-01-01/3-18-2.