Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 15.06.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Automehaničar za rad u Njemačkoj (m/ž)

- dana
Poslodavac:
My Fides j.d.o.o My Fides j.d.o.o
Kategorija:
Instalacije, održavanje, popravak
Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
15.06.2018.

Opis radnog mjesta: Agencija My Fides za svog klijenta, poznati svjetski automehaničarski lanac, traži više automehaničara za stalno zaposlenje kod poslodavca u Njemačkoj.

Nudi se siguran posao, odlični radni uvjeti, natprosječna primanja, mogućnost usavršavanja i napredovanja.

OPIS RADNOG MJESTA:

- održavanje i popravak svih vrsta automobila
- inspekcijski radovi prema odredbama proizvođača
- auto dijagnostika i uklanjanje grešaka
- priprema automobila za tehnički pregled

Uvjeti za prijavu su radno iskustvo i poznavanje engleskog ili njemačkog jezika.

Svoj životopis na njemačkom i hrvatskom jeziku možete poslati na mail adresu office@myfides.eu s naznakom: "Za natječaj: Automehaničar - Njemačka"
Posebne pogodnosti:- stalni radni odnos
- odlični radni uvjeti
- natprosječna primanja u skladu s kvalifikacijama i radnim iskustvom
- bonusi na plaću
- daljnje usavršavanje
- podrška i mogućnost napredovanja
- ugodna radna okolina
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Inozemstvo
Država:Njemačka

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:- radno iskustvo
- poznavanje engleskog ili njemačkog jezika
- profesionalnost i komunikativnost
- sklonost timskom radu
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Strani jezik:njemački
Vozačka dozvola:B
Poznavanje rada na računalu:dobro
Potrebno radno iskustvo:jedna godina
Plaća:od 14 000 kn do više od 20 000 kn
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare