Automehaničar / Mehaničar radnih strojeva (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
12.10.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Euromarkt d.o.o. je generalni zastupnik za Hyster i Manitou sa osnovnom djelatnošću prodaje, najma i servisa viličara, teleskopskih viličara i podiznih platformi. Višegodišnje iskustvo, ulaganje u kadrove i sredstva za rad rezultiraju konstantnim rastom poslovnih rezultata.

Zbog proširenja tima, za navedenu kompaniju tražimo djelatnike za rad na poziciji:

Automehaničar / Mehaničar radnih strojeva
– Zagreb (m/ž)

Odgovornosti:

- Redovno održavanje
- Obavljanje dijagnostike
- Popravak viličara
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- KV/SSS tehničke, automehaničarske struke
- Radno iskustvo na mehaničarskim poslovima minimalno 2 godine
- Obavljanje servisa i popravaka sukladno tehničkoj dokumentaciji proizvođača
- Znanje električnih, mehaničkih i hidrauličnih sustava kod radnih strojeva
- Sklonost timskom radu i suradnji
- Vozačka dozvola B kategorije
- Poznavanje engleskog jezika je prednost
- Poznavanje rada na dijagnostičkim uređajima je prednost

Nudimo:
- Rad na neodređeno vrijeme uz probni rok
- Školovanje u inozemstvu
- Redovita stimulativna mjesečna primanja
- Puno radno vrijeme, rad u jednoj smjeni
- Rad u radioni, po želji mogućnost terenskog rada
- Ugodno radno okruženje u kojem se cijeni timski doprinos i proaktivnost

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom jeziku s naznakom za navedeno radno mjesto putem linka za prijavu.

Adecco je vodeća multinacionalna kompanija koja s više od 33.000 zaposlenih i mrežom od 5.000 poslovnica u 60 zemalja nudi širok raspon usluga u području ljudskih potencijala. Naše usluge svakodnevno koristi preko 100.000 klijenata.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/03-04/07 od 05.6.2003.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine