Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 04.04.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Automehaničar (m/ž)

- dana do isteka
Mjesto rada:
Island
Rok prijave:
04.04.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
• popravak osobnih autombila, kamiona i autobusa
• računalna dijagnostika
• popravak sustava ovjesa
• popravak mjenjačke brzine
• popravak motora
• izmjena automobilskog ulja
• rješavanje problema sa ostećenim dijelovima
• elektromehanika vozila
Posebne pogodnosti:
• zaposlenje na islandskim uvjetima – islandski Poslodavac (ne u delegaciji)
• atraktivna plaća 441.370,00 ISK/mjesečno neto (oko 3.198,00 EUR */mjesečno neto) nakon plaćanja troškova smještaja – kod 87,00 radnih sati, 50,00 prekovremenih sati i 87,00 prekovremnih radnih sati među 17:00-24:00
• smještaj organizira Poslodavac
• troškove smještaja i putovanja odbija se od plaće Zaposlenika
• troškove avionske karte i transfera iz zračne luke nisu uklučene u plaću
• doprinose i poreze Poslodavac plaća na Islandu
• mogućnost prekovremenog rada
• mogućnost profesionalnog razvoja i dugoročne
• podršku naših konzultanata u koordinaciji zapošljavanja
• pravo na odmor
• naše usluge su besplatne (između ostalog: prijevod i profesionalna priprema životopisa na engleskom jeziku u svrhe zapošljavanja)
*devizni kurs iz 24.02.2020. ISK/EUR, prikazana stopa za bolju uporedbu. Plaća će biti isplaćena u ISK (islandske krune).
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Island

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
• komunikativno znanje engleskog jezika (omogućava sporazumevanje na mjestu rada)
• dobra fizička kondicija
• vozačka dozvola kategorije B – neophodan uvjet
• potvrda o nekažnjavanju
• iskustvo u zavarivanju - poželjno
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B