Automehaničar (m/ž)

Mjesto rada:
Zadar
Rok prijave:
22.02.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Auto Hrvatska Automobili d.o.o., članica Poslovne grupe Auto Hrvatska svoje prodajno-servisne usluge obavlja na području Zagreba, Karlovca, Zadra i Rijeke. U pojedinim prodajnim centrima nudimo nova osobna vozila marke Peugeot, Volkswagen, Škoda, Audi, Mazda, Renault i gospodarska vozila marke Fiat Professional, sve vrste rabljenih vozila, pružamo uslugu zamjene starog vozila za novo te usluge servisiranja i iznajmljivanja vozila.

Opis posla:
U skladu s ostvarenim i planiranim razvojem poslova tražimo stručnu, odgovornu i savjesnu osobu za sljedeće radno mjesto u Zadru:

Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- KV ili SSS automehaničar
- prednost radno iskustvo na održavanju i popravku osobnih vozila
- prednost znanje dijagnostike
- vozačka dozvola B kategorije

Izabranim osobama u mogućnosti smo ponuditi:
- rad u vodećoj kompaniji iz područja autoindustrije
- raznovrstan posao u dinamičnom okruženju, kontinuirano stjecanje novih znanja uz motivirajuća primanja i sustav nagrađivanja sukladno poslovnim rezultatima
- kontinuirano ulaganje u edukaciju i profesionalni razvoj
- mogućnost osobnog napredovanja