Automehaničar/ka / Mehatroničar/ka

Mjesto rada:
Kaštelir
Rok prijave:
05.04.2021.
Plaća:
od 1 062 € do 1 327 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
- Popravci i servisiranje teretnih vozila u optimalnom vremenskom periodu.
- Dijagnostika kvarova i podešavanje sustava pomoću dijagnostičkih uređaja.
Posebne pogodnosti:
- Nudimo redovita i stimulativna primanja,plaćeni prijevoz, odnosno smiještaj, te stalni radni odnos.
- Edukacije i stručna usavrašavanja.
- Stimulacijske nagrade za postignute rezultate u produktivnosti obavljanja poslova
Vrsta posla:
stalni radni odnos

- Automehaničar/ka - Mehatroničar/ka s iskustvom rada na teretnim vozilima

- Odgovornost i profesionalnost u izvođenju poslova prema pravilima struke.

- Očekujemo profesionalnost te uklapanje u pozitivnu radnu okolinu, kao i fleksibilnost u radu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski ili talijanski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
pet godina