Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 18.02.2022. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Automehaničar / automehaničarka  HZZ OGLAS

- dana do isteka
MI & TI, obrt za usluge, vl. Mirsada Vrbanić, Hvar, Ulica Vicka Butorovića 51
Mjesto rada:
Hvar
Rok prijave:
18.02.2022.

Mjesto rada:
HVAR, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
6 mjeseci
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
mogućnost zapošljavanja umirovljenika
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
mobitel: 091 2400550
e-mailom: hvar.rent@gmail.com
Ostale informacije:
opis posla: Traži se radnik koji poznaje mehaniku na skuterima, quadovim, automobilima.Tražimo automehaničara koji poznaje problematiku mehanike na skuterima, quadovima, automobilima. Smjestaj osiguran, nisu stara vozila, ima sve od alata, prostora, sezonski od 01.03. Do 30.09. ,a sa mogučnosću trajnog zaposlenja. Mjesto rada Otok Hvar, grad Hvar. Mora posjedovati vozacku dozvolu B kategorije, po mogucnosti strani jezik, Engleski u govoru, sporazumjevanje. Uredna prijava, radno vrijeme, a dodatno visak sati se dodatno placa.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
119791609
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2022, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.