Automehaničar / Autoelektričar (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
30.08.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Autotrans d.d. je jedan od vodećih autobusnih prijevoznika u Hrvatskoj i član međunarodne grupacije Arriva Deutsche Bahn. Arriva koja djeluje u 14 europskih zemalja, zapošljava oko 60.000 ljudi i prevozi više od 2,2 milijarde putnika godišnje. Arriva se ubraja među najveće operatere u putničkom prometu u Europi, a u Hrvatskoj upravlja voznim parkom od 600 autobusa i zapošljava 1200 zaposlenika. Svaki zaposlenik Arrive dio je globalnog tima čije su temeljne vrijednosti timski rad i zadovoljstvo korisnika visokom kvalitetom usluge koju pružamo. Svojim zaposlenicima za njihovu izvrsnost i predanost poslu Arriva nudi odlično iskustvo rada u međunarodnom okruženju i dijeljenje najbolje prakse s kolegama iz 14 europskih zemalja, potiče njihov razvoj pružanjem kontinuiranih edukacija i mogućnošću napredovanja. Sve navedeno nudimo jer želimo biti tvoj Prvi izbor pri zapošljavanju! Želiš biti dio našeg tima? Prijavi se!

- Detekcija i dijagnosticiranje kvarova na autobusima uz pomoć dijagnostičkih uređaja
- Popravak, zamjena, podešavanje potrebnih dijelova i sistema u vremenski optimalnim terminima
- Obavljanje radova prema pravilima struke od jednostavnih radova do složenijih
- Održavanje alata, uređaja kao i radne okoline

Vrsta posla: rad na određeno vrijeme s mogućnošću produžetka na neodređeno
Posebne pogodnosti:
- Sigurna i redovna primanja
- Stalni posao
- Plaćeni prijevoz
- Ostali bonusi u skladu s regulama tvrtke (nagrada za Božić, Uskrs, regres za godišnji odmor…)
- Rad u poznatoj i dinamičnoj europskoj tvrtki
- Mogućnost daljnjeg profesionalnog razvoja (interni auditor, poslovođa…)
- Edukacije po visokim Arrivinim standardima
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Idealan kandidat
- SSS
- Zanimanje automehaničar/ autoelektričar / mehatroničar
- Poznavanje rada na računalu
- Vozačka dozvola B kategorije
- Znanje engleskog jezika (nije uvjet)
- Iskustvo (nije uvjet)

Što očekujemo?
- Rad u skladu sa strukovnim regulama
- Profesionalnost
- Odgovornost i točnost
- Fleksibilnost u radu
- Dobru suradnju s timom
- Prilagođavanje novim situacijama
- Želju za novim znanjima

Ako si se prepoznao/la u ovom poslu i želiš postati dio Arriva tima, molimo da nam svoj životopis i molbu pošalješ putem Brze prijave ili na:
Autotrans d.d.
Služba kadrovskih i općih poslova
Škurinjska cesta 2a
51 000 Rijeka
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro