Autolimar (m/ž)

Nieuw - Vennep, Den Haag, Amterdam, Delfgauw, Leid (Nizozemska)
Rok prijave:
01.06.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zamjena i popravljanje oštećenih dijelova
Brušenje, sastavljanje i rastavljanje
Priprema za lakiranje (pjeskarenje, ispuna, maskiranje)
Posebne pogodnosti:
zaposlenje pod nizozemskim uvjetima – nizozemski poslodavac
atraktivna plaća 13,00-14,00 EUR neto / satnica
smještaj organizira i plaća poslodavac
proces zapošljavanja i rješavanja formalnosti traje 2-3 radna dana
doprinose i poreze poslodavac plaća u Nizozemskoj
mogućnost prekovremenih ovisi o projektu
mogućnost profesionalnog razvoja i dugoročne suradnje
podršku našeg regrutacijskog tima tijekom i nakon zapošljavanja
naše usluge su besplatne (između ostalog: prijevod i profesionalna priprema životopisa na njemačkom/engleskom jeziku u svrhe zapošljavanja)
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Nizozemska

Znanja i kvalifikacije:
komunikativno znanje engleskog jezika
iskustvo u gore navedenoj profesiji
vozačka dozvola kategorija B
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B