Autolimar (m/ž)

Mjesto rada:
Norveška
Rok prijave:
06.12.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
U ime našeg klijenta, vodećeg stručnjaka za motornu industriju u Norveškoj, tražimo kvalificiranog autolimara.

Slobodno je jedno radno mjesto u autoriziranom servisu u sjevernoj Norveškoj.
Posebne pogodnosti:
Pogodnosti:
Novi život u obiteljskom-prijateljskom gradu sa internacionalnom radnom okolinom. Grad nudi odlične staze za skijanje, mjesta za pecanje i druge rekreacijske mogućnosti, također prelijepi otok Lotofen nije daleko. Također u blizini je aerodrom.

- 37,5 radnih sati tjedno (od ponedjeljka do petka)
- Norveška plaća u zavisnosti od iskustva i kvalifikacija
- Plaćen prekovremeni rad
- Plaćen godišnji odmor
- Bonusi za lojalnost
- Rad za poznate, moderne servise sa prihvatljivim radnim uvjetima
- Ugovor na 20 mjeseci, mogućnost stalnog radnog odnosa
- Pomoć oko plaćanja prve stanarine
- Pomoć oko boravišne dozvole, radne dozvole i porezne registracije- besplatno
- Zdravstveno osiguranje - besplatno
- Radna odjeća i obuća – besplatno
- Alat- besplatno
- Tečaj Norveškog jezika- besplatno
- Osobni kontakt i komunikacije tijekom trajanja ugovora
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Norveška

Znanja i kvalifikacije:
Zahtjevi:
- minimalno 8 godina iskustva
- stručno ili tehničko znanje kao autolimar
- komunikacija na engleskom jeziku (pričanje i pisanje)
- društvenost i otvorenost za upoznavanje skandinavske kulture i jezika

Ako si zainteresiran i ispunjavaš uvjete, pošalji nam svoj životopis.

Ako si zainteresiran i ispunjavaš uvjete, pošalji nam svoj životopis putem linka za prijavu. Kontakt e-mail za upite: [email protected] i broj mobitela: +38978356494.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
šest do deset godina