Autolakirer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.10.2017.

TM Vozila d.o.o., ovlašeni koncesionar za Peugeot vozila zapošljava:

[Mjesto rada: Zagreb]

Uvjeti:

  • SSS
  • Radno iskustvo na traženom poslu

Opis posla:

  • Preuzima radni nalog od voditelja te priprema vozilo za rad
  • Preuzima potrebne dijelove, potrošni materijal i ostalo po radnom nalogu
  • Upozorava voditelja na radove koje je potrebno izvršiti na vozilu, a koji nisu upisani, odnosno predviđeni u radnom nalogu
  • Obavlja sve potrebne radove iz radnog naloga
  • Brine o urednosti sredstava i alata kojima se služi kao i o urednosti radnog mjesta na kojem radi
  • Po završetku radova ovjerava izvršenje radova potpisom na radnom nalogu te ga predaje poslovođi.

Ostali uvjeti:

  • Osobna odgovornost za poštivanje svih pravila i propisa za rad na siguran način

Vrsta zaposlenja:

  • Rad na neodređeno vrijeme, stalni radni odnos

Sve kandidate molimo da se prijave do 03.10.2017. god.
na e-mail: [email protected] ili donjom Brzom prijavom.

TM VOZILA d.o.o., Kovinska 4, 10090 Zagreb
www.tmvozila.hr